Biz Hazırız Sadece Hayal Edin!

0 850 244 4381
Kubbenizi Yapılandırın

Roomia Sauna

Roomia, glamping noktası çözümünün lider üreticisi Roomia tarafından, glamping tatilinizi yeni bir lüks düzeyine taşımak için, glamping noktası, küçük bir Airbnb noktası veya özel bir mülkünüz olması fark etmeksizin tasarlanmıştır.

Glamping endüstrisindeki yılların deneyiminden sonra, Roomia, üç farklı versiyonda benzersiz bir Sauna sağlayarak glamping sahiplerinin ihtiyaçlarını ele almıştır.

Yüzen Roomia - en sakin çevrede olağanüstü bir deneyim.
Tatil yerinize bir tutam lüks eklemek için kullanılmayan alanı kullanın. Misafirleriniz saunayı kullanabilecek, rahatlayabilecek ve doğanın yakınlığının keyfini daha da fazla çıkarabilecek. Bu deneyimi bir adım daha ileri götürmek için saunanın yüzdüğü suda sakinkeşmelerine izin verin.Gezici Roomia - Roomia'nuzu istediğiniz yere götürün.
Portatif sauna, konuklarınıza özel bir deneyim yaşatmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir, ancak her konaklama birimi için bağımsız bir sauna kuracak alanınız yoktur.Bu sürüm ayrıca, birden fazla tatil yeriniz varsa veya her zaman yerinde glamping ile değil, en uzak yerlerde doğaya dalmak istiyorsanız harika bir seçim olacaktır.Yere Dayalı Roomia - LOGO'yu daha büyük bir yapboz yap.
Roomia'nun çevresini düzenleyebilir ve arsa mimari planınıza dahil edebilirsiniz. Roomia'nun bu versiyonu zemine yerleştirilmiştir, böylece modern ancak doğal tasarımı sayesinde doğayla mükemmel bir uyum içinde olan bir peyzajın parçası haline gelir.Bize Ulaşın
Powered by: Roomia House