Biz Hazırız Sadece Hayal Edin!

0 850 244 4381
Kubbenizi Yapılandırın

Neden Roomia ?

Roomia House evleriyle tanıştınız mı? Ben yeni tanıştım, gelin hemen sizlere de anlatayım! Hayatınıza güzel anılar katacak, tasarım harikası tiny house’lar Roomia House kalitesiyle sizlere geliyor! Ekolojik yaşam için; şehirlerden uzak, doğaya dost yapılar üretiyor.

Hedefleri ise glamping kültürünü hayatımıza katmak. Ayrıca çoklu yapılar kurarak tiny house konseptli otelinizi kurabilirsiniz. 5 Ayrı katmandan oluşan fiberglass dış yapısı sayesinde sizi kışları soğuktan, yazları ise sıcaktan koruyor.

Birçok üretici bu tarz evlerin üretiminde branda çadır kullanır. Fakat Roomie House evlerinin yaşam kalitesini arttırmak için fiberglass malzemeden üretiyor! Birbirinden sağlam ve kaliteli materyallerden üretilen evleri o kadar güvenilir ki; sadece Türkiye’ye değil dünyanın birçok yerine teslim ediyor!

Üstelik kendi konforunuza ve zevkine uygun olarak farklı metrekare, yükseklik ve çap büyüklüğünde sipariş verebilirsiniz! Siz isteyin, evinizi dilediğiniz yere kursunlar! Nerede olursanız evinizdeki konforu ve teknolojiyi burada yaşayın! Vakit kaybetmeden iletişime geçin, hayalinizdeki Tiny House’a Roomia House kalitesiyle sahip olun!

Roomia House ile hayatınıza sihir katın!

Bize Ulaşın
Powered by: Roomia House