Biz Hazırız Sadece Hayal Edin!

0 850 480 0575
Kubbenizi Yapılandırın

Lago Sauna

LAGO, glamping noktası çözümünün lider üreticisi Roomia tarafından, glamping tatilinizi yeni bir lüks düzeyine taşımak için, glamping noktası, küçük bir Airbnb noktası veya özel bir mülkünüz olması fark etmeksizin tasarlanmıştır.

Glamping endüstrisindeki yılların deneyiminden sonra, Roomia, üç farklı versiyonda benzersiz bir Sauna sağlayarak glamping sahiplerinin ihtiyaçlarını ele almıştır.

Yüzen LAGO - en sakin çevrede olağanüstü bir deneyim.
Tatil yerinize bir tutam lüks eklemek için kullanılmayan alanı kullanın. Misafirleriniz saunayı kullanabilecek, rahatlayabilecek ve doğanın yakınlığının keyfini daha da fazla çıkarabilecek. Bu deneyimi bir adım daha ileri götürmek için saunanın yüzdüğü suda sakinkeşmelerine izin verin.

Fiyat: 18 000 EUR

Gezici LAGO - LAGO'nuzu istediğiniz yere götürün.
Portatif sauna, konuklarınıza özel bir deneyim yaşatmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir, ancak her konaklama birimi için bağımsız bir sauna kuracak alanınız yoktur.Bu sürüm ayrıca, birden fazla tatil yeriniz varsa veya her zaman yerinde glamping ile değil, en uzak yerlerde doğaya dalmak istiyorsanız harika bir seçim olacaktır.

Fiyat: 18 000 EUR

Yere Dayalı LAGO - LOGO'yu daha büyük bir yapboz yap.
LAGO'nun çevresini düzenleyebilir ve arsa mimari planınıza dahil edebilirsiniz. LAGO'nun bu versiyonu zemine yerleştirilmiştir, böylece modern ancak doğal tasarımı sayesinde doğayla mükemmel bir uyum içinde olan bir peyzajın parçası haline gelir.

Fiyat: 12 000 EUR

Bize Ulaşın
Powered by: Roomia House