Biz Hazırız Sadece Hayal Edin!

0 850 244 4381
Kubbenizi Yapılandırın

Hakkımızda

ROOMİA, 2008 yılında kurulan yapı, inşaat, özeliikle iç mimari alanında başarılı projeler gerçekleştirirken diğer yandan tiny house sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.2020 yılından günümüze kadar uzman kadromuz ile de dünyanın ve türkiyenin bir cok noktasında jeodezik dome üretimi yapıp teslim ettik. Tutkularımızı, tecrübelerimizi,özgün matreyal seçimlerimizle de piyasa da lider konuma gelmeyi kendimize ilke edindik.

ROOMİA HOUSE ailesi olarak Glamping kültüründe günlük hayattan kaçmayı, bilinmeyeni keşfetmeyi ve doğanın tadını çıkarmayı mümkün kılabilecek her kitleye hitap etmeyi hedef almaktayız. Ayrıca Roomia dome yapıları aklınıza gelebilecek her yere kurulabilen lüks jeodezik kubbe kitleridir.

ROOMİA HOUSE ürünlerin üretimini ise Bursa da kendi tesisimiz de en kaliteli malzemelerle en yetenekli kendi alanın da uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından benzersiz ekipman kullanımı ile sıfırdan üretiyoruz. Kaliteyi, benzersizliği ve sıradanlığın ötesine geçmeyi savunuyoruz. Bu nedenle, banyoları, mutfakları, yatak odalarını ve asma katları içeren ısmarlama İç Modüller gibi yeni fikirlerle müşterilerimizi şaşırtmaya devam ediyoruz.


Kaliteyi, farkı, benzersizliği ve doğa ile iç içe olmayı savunuyor ve destekliyoruz.

Bize Ulaşın
Powered by: Roomia House